Czyszczenie maszynowe posadzek

 

Posadzki, ze względu na charakter obiektów w których się znajdują, są wyjątkowo narażone na zabrudzenia oraz poważne zanieczyszczenie. Tysiące ludzi przemieszczających się po sklepach, galeriach czy magazynach, setki samochodów jeżdżących po garażach, podjazdach, to wszystko wpływa na wygląd posadzki, przykuwającej uwagę klientów.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, zaprojektowanym i stworzony do profesjonalnego czyszczenia oraz doczyszczania mechanicznego posadzek. Techniki mycia oraz środki chemiczne dobieramy indywidualnie  do  rodzaju oraz stopnia zabrudzenia powierzchni, tak aby zawsze uzyskać najwyższą skuteczność, a co za tym idzie doskonały efekt.

 

 
 

     W ramach CZYSZCZENIA posadzek, oferujemy następujące usługi:

 

 • Czyszczenie posadzek garażowych i magazynowych
 • Czyszczenie posadzek betonowych i gresowych
 • Czyszczenie posadzek epoksydowych, żywicznych i polimerowych
 • Czyszczenie płytek pcv, linoleum
 • Czyszczenie hal, sklepów, marketów, obiektów publicznych

 

 


     Typowy PROCES GRUNTOWEGO CZYSZCZENIA posadzki składa się z kilku etapów. Tylko w ten sposób, można uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt, jakim jest dokładnie i efektycznie doczyszczona posadzka.

Dokładne zamiatanie powierzchni - w celu usunięcia wszystkich zanieczyszczeń stałych

Nakładanie odpowiedniego środka chemiczne - to proces bardzo ważny. Odpowiednie dobranie środków chemicznych oraz czasu niezbędnego na działanie chemii jest niezwykle istotne.

Szorowanie posadzki - mechaniczne oraz ręczne. Wszędzie tak, gdzie nie ma możliwości dotarcia maszyną szorującą, mechaniczne tarcie przeprowadzamy ręcznie. Nie używamy słowa "nie da się". Zawsze przeprowadzamy czyszczenie całej powierzchni będącej przedmiotem pracy.

Nautralizowanie środka chemicznego - to niezwykle istotny element, choć przez niektórych pomijany. Silne środki chemiczne w szczególności kwasowe, wymagają odpowiedniej neutralizacji, aby środki chemiczne przestały oddziaływać na powierzchnie natychmiast po zakończeniu prac.

 


     USUWAMY wszelkie zabrudzenia powstałe na skutek codziennego oddziaływania czynników zewnętrznych oraz ludzkiej ingerencji. Stosujemy metody chemiczne oraz szorowarki maszynowe. Metody czyszczenia zawsze dobieramy indywidualnie, zależnie od rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzenia.

 

Skutecznie usuwamy:

 • Zabrudzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania
 • Zabrudzenia po olejach, smarach
 • Ślady oleju samochodowy i hydraulicznym
 • Plamy po klejach, betonie i farbach
 • Ślady opon samochodowych
 • Gumy do żucia
 • Kurz, pył

 

 

       

 

 


     OFERUJEMY Państwu następujące usługi w ramach czyszczenia posadzek przemysłowych.

 

Bieżace utrzymanie czystości polega na regularnym, codziennym zamiataniu oraz myciu posadzki.

Gruntowne czyszczenie to proces przeprowadzany, gdy na posadzce z czasem nagromadzają się zabrudzenia, nie możliwe do usunięcia podczas codziennego mycia.

Awaryjne czyszczenie przeprowadzamy, gdy doszło do niespodziewanego zabrudzenia posadzki. Jesteśmy gotowi działać o każdej porze dnia i nocy, dopasowując się do potrzeb klientów.

 


Dzięki współpracy z firmami KärcherTaskiVoigtK2, czySchomburg  dysponujemy sprzętem z serii profesjonalnej oraz najwyższej jakości i skuteczności środkami chemicznymi. Wykorzystanie w pracy tego rodzaju sprzętu, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz skuteczność wykonywanych usług.

Usuwanie plam oleju

Dysponujemy skuteczną metodą usuwania plam oleju samochodowego z kostki brukowej, gresu, kamienia czy betonu.

Zapraszamy do galerii prac

Nocne mycie

Oferujemy usługę mycia kostki brukowej w nocy, tam gdzie nie ma możliwości przeprowadzenia prac w ciągu dnia.

czytaj dalej...

Kontakt

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: